Kanały youtube, które subskrybuję i oglądam

Hej!

Dzisiaj opowiem wam trochę o dwóch kanałach na youtube, które ja subskrybuję, które bardzo lubię i mogę je wam szczerze polecić. Oczywiście mówię tutaj wyłącznie o kanałach książkowych, bo tak ogólnie oglądam więcej kanałów i interesuję się różnymi tematami. Być może już znacie te kanały, jeden z nich ma już ponad pięćdziesiąt tysięcy subskrypcji, drugi prawie dwadzieścia tysięcy, więc być może odkryłyście/liście je na długo przede mną. Wiecie, że ja czasami miewam spóźniony zapłon, nie :)?

Pierwszym kanałem, który bardzo, ale to bardzo chciałabym wam polecić jest kanał pod tytułem Strefa Czytacza. Uwielbiam ich poczucie humoru, ich przebieranki, ich podejście do czytania, które traktują po prostu jako rozrywkę jedną z miliona, a nie coś co zarezerwowane jest wyłącznie dla elit i snobów. Wiecie, nie ma w nich takiego zadęcia, że "Och, jestem lepszy, bo czytam gatunek X, a ten kto czyta gatunek Y jest ode mnie gorszy". Szczególną sympatią darzę ich serię "Absurdy w Harrym Potterze". Wciąż wypatruję kolejnych odcinków, aktualnie czekam (nie)cierpliwie na "Absurdy..." w formie Live'a. I oczywiście na serię "Disney vs Klasyka". Pierwszy filmik z tej nowej serii, jeżeli się oczywiście nie mylę, ma się pojawić już za dwa dni.

A drugim kanałem, który wam polecam jest kanał Book Reviews by Anita. Uwielbiam ją za energię, uśmiech (naprawdę ładny), czarną rękawiczkę i czerwoną pomadkę. Na jej kanale również niedługo pojawi się seria filmów na temat animacji Disneya i tutaj również nie mogę się doczekać. W zasadzie nie wiem co jeszcze mogłabym dopisać w tym akapicie, bo ten kanał znam niestety znacznie krócej niż Strefę Czytacza.

Mogę napisać chyba jedynie tyle, że obydwa kanały polecam równie mocno, pomimo tego, że jednemu poświęciłam zdecydowanie mniej miejsca. Mam nadzieję, że w przyszłości będę na tyle dobrze znała te kanały, że będę w stanie powiedzieć mniej więcej tyle samo i o jednym i o drugim.

Dziękuję, dobranoc :).

Komentarze