Rozkład jazdy na najbliższy miesiąc (mniej więcej)

Hej!

Jako, że wczoraj miałam okazję (w końcu) odwiedzić bibliotekę i wypożyczyć sobie kilka książek, to przedstawię wam króciutką rozpiskę tytułów, których możecie się wkrótce spodziewać na blogu.

1. J. K. Rowling- "Harry Potter i Insygnia Śmierci"- jeszcze nie czytałam części piątej i szóstej. Ale czytałam pierwsze cztery. Bardzo polubiłam ten świat, chociaż czasami występują w nim pewne dziury.

2. Izabela Sowa- "Agrafka"- mam nadzieję na coś w typie "Smaku świeżych malin", czyli ma być lekko, łatwo i w miarę przyjemnie, ale zapewne wszystko wyjdzie w praniu.

3. Jedna z książek Joanny Chmielewskiej, ale nie pamiętam tytułu, a nie mam teraz możliwości sprawdzenia go. Lubię tę autorkę, przeczytałam kilka książek, jestem dobrej myśli.

4. Jedna z książek Emily Giffin, również nie pamiętam tytułu i również jestem dobrej myśli.

5. Kiera Cass- "Rywalki"- podobno naprawdę niezła młodzieżówka. Trochę w stylu "Kopciuszka". Również zapowiada się dosyć intrygująco.

Być może uda mi się też doczytać wreszcie "Zanim zawieje wiatr" Katarzyny Wójcik, ale do tego jeszcze droga bardzo daleka. Nie obiecuję, że pojawi się już, teraz, niedługo, ale kiedyś na pewno się pojawi.

Komentarze